Po ukončení inženýrského studia na VŠE v Praze jsem se věnovala podnikatelských aktivitám. V roce 2003 jsem nastoupila na 5letý výcvik v komunitní a skupinové psychoterapii pod záštitou České psychoterapeutické.

V roce 2008 jsem se s nadšením pustila do projektu rekonstruování budovy zámecké orangerie v dolnopočernickém parku a ještě téhož roku zde byla otevřena anglická mateřská škola Orangery.

Po úspěchu školky jsem se s radostí pouštěla i do dalších projektů a aktivit souvisejících s mateřskou školou a dětskými skupinami, které na mé aktivity navazovaly (anglický AfterClub, dětská skupina Stromáček a další).

V roce 2017 jsme vyslyšeli opakované prosby rodičů a pustili se do nejtěžšího úkolu – založili jsme česko-anglickou Základní školu Orangery.
Poslední z našich projektů je v Dobřichovicích, kde jsme v roce 2019 otevřeli Dětskou skupinu Beránek pro 12 dětí, kterou jsme zároveň propojili se sociálním projektem chráněného bydlení.

Ve volném čase se, v rámci svého dalšího osobního rozvoje, věnuji studii grafologie na České grafologické komoře, meditaci, pilátes, procházkám se psem, nepohrdnu kvalitním kulturním zážitkem ani dobrým jídlem. Mám ráda pozitivně smýšlející lidi, kteří umí druhé inspirovat.